MICROFLEX® 93-853 - Nitrilové vyšetřovací rukavice pro manipulace s chemoterapeutiky
Vyšetřovací rukavice Ansell MICROFLEX® 93-853 zvýšená ochrana proti rozstříknutým chemikáliím, schváleno pro manipulaci s chemoterapeutiky.Testováno pro použití v kombinaci s chemoterapeutiky / cytotoxickými léčivy a chemikáliemi.
Velikost | S (6.5-7) | M (7.5-8) | L (8.5-9) | XL (9.5-10) |
Produktový kód | 93853070 | 93853080 | 93853090 | 93853100 |
Doporučený odběr: Karton (10 balení), velikost balení: 50 ks rukavic/box
Zdravotnický prostředek rizikové třídy I.
Kategorie: | Speciální rukavice |
---|---|
Barva: | Fialová |
Materiál: | Nitril |
? AQL: | 0.65 |
Sterilní: | Ne |
Tloušťka dlaně: | 0,14 mm |
Tloušťka prstu: | 0,22 mm |
Pevnost v tahu: | 15N |
Počet rukavic v balení: | 50 |
Klíčové vlastnosti: MICROFLEX® 93-853 - Nitrilové vyšetřovací rukavice pro manipulace s chemoterapeutiky - Nitrilové vyšetřovací rukavice pro vysoká rizika
- Vynikající pevnost a odolnost pro maximální ochranu před roztržením nebo natržením
- Testováno pro použití v kombinaci s chemoterapeutiky / cytotoxickými léčivy
- Prodloužená manžeta poskytuje přidanou ochranu zápěstí a paže v rizikových prostředích. Pokročilé nitrilové složení nabízí až 3 krát vyšší odolnost proti propíchnutí než latexové nebo vinylové jednorázové rukavice. V kombinaci s nejnižší akceptovanou úrovní dírek (AQL 0,65) tyto rukavice pomáhají nastavit nový standard ochrany.
- Nepřilnavé vlastnosti jsou součástí složení rukavic, což přináší odolnost vůči lepicím páskám či lepidlům a pomáhá pracovníkům zlepšit efektivitu a rychlost.
- Zdrsnělé prsty zajišťují silný a účinný úchop a vynikající ochranu pracovníka.
- Neobsahují žádný přírodní latex ani pudr, takže pomáhají chránit uživatele před alergiemi, podrážděním a vysušováním pokožky.
Využití rukavic
- Inspekce léků
- Emergency, záchranářské služby
- Práce s chemikáliemi
- Přírodní vědy
- Odběr vzorků a jejich zpracování
- Přesun kapalin i pevných látek
- Údržba laboratorního nábytku a vybavení
- Extra ochrana zápěstí a paží
- Testováno pro použití v kombinaci s chemoterapeutiky
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
5
DJ
Dominik Janša
-ruce se moc nepotí
-netrhají se
-dostatečná délka