Sanitizační vonný sprej na roušku - GIMME MORE - bez alergenů - 200 ml

velky baner vdesign-10

  • Hygienicky čistí - eliminuje různé typy současných virů, bakterií a plísní.
  • Efektivně a dlouhodobě provoní vaši ochrannou roušku.
  • Nedráždí dýchací cesty.
  • Vůně neobsahuje alergeny.
  • Osvěžuje a udržuje vaši pleť pod ochrannou rouškou zdravou, hebkou a krásně vonnou.
  • Účinné složení: 70% denaturovaný alkohol, aloe vera -extrakt z listů, glycerin, bergamot, leknín, bazalka, bílé dřevo, vonokvětka, květy bavlníku  
Položka byla vyprodána…
Očekáváme dodání (Do týdne)
Kód: 593
Značka: S.A.C.K.Y
345 Kč 285,12 Kč bez DPH
Kategorie: Dezinfekce
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…
573 2 gim 1 2
Novinka Skladem

velky baner vdesign-10

Sanitizační vonný přípravek  na roušky WORK IT.....! GIMME MORE  by S.A.C.K.Y. ve spreji s vůní bergamotu, bazalky, leknínu a bílého dřeva

Řekněte dost nepříjemnému pocitu při nošení bavlněné nebo jednorázové roušky. Díky speciálnímu sanitizačnímu přípravku ''GIMME MORE'' s osvěžující vůní bergamotu, bazalky, leknínu a bílého dřeva se vám bude v roušce lépe dýchat a vaše pleť pod rouškou zůstane stále zdravá a hebká. Navíc je tato unikátní sanitizační přípravek ''GIMME MORE''  bez alergenů, takže se nemusíte obávat podráždění dýchacích cest.

Jak to vlastně funguje?

Stlačením rozprašovače aplikujte sanitizační přípravek ''GIMME MORE'' na vnitřní i vnější stranu bavlněné nebo jednorázové roušky. A to 3krát z obou stran. Nechte sanitizační přípravek ''GIMME MORE''  působit 90 vteřin a vaše rouška bude opět připravená k použití. Takže ji nemusíte zdlouhavě převařovat ani žehlit. Sanitizační přípravek ''GIMME MORE''  na roušce a vaší pokožce nezanechá žádnou vlhkou ani lepkavou stopu. Pouze ji provoní osvěžující vůní a zpříjemní vám každodenní povinnost nošení roušky.

Blahodárné a účinné složení

Díky důmyslnému složení ze 70 % denaturovaného alkoholu sanitizační přípravek ''GIMME MORE''  spolehlivě zničí až 99,9 % různých typů současných bakterií, virů, a plísní, které se na roušce během dýchání zachytí. Blahodárným účinkem na vaši pleť zapůsobí vysoká koncentrace glycerinu a aloe vera. Zanechají vaši pokožku dokonale jemnou, vláčnou a bez podráždění.

Luxusní vonné ingredience

O jedinečnou vůni sanitizačního přípravku ''GIMME MORE''  se postarala niche parfumérka Elisavet Isabella Sacky. Originální kombinací vzácných ingrediencí jako bergamot, leknín, bazalka, bílé dřevo, vonokvětka a svěží vůně bavlníku dosáhla velmi jemné a uklidňující vůně, která vám zaručeně zpříjemní nutnost nosit roušku.

Upozornění

Neaplikujte sanitizační přípravek ''GIMME MORE''  blízko otevřeného ohně. Výrobek obsahuje alkohol, který by se mohl vznítit. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, je-li to možné a snadné. Pokračujte v oplachování. Výrobek je určen pouze k vnějšímu užití. Nepožívejte. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte na temném a suchém místě při teplotě 5 °C až 25 °C. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: