Sanitizační vonný sprej na roušku - COTTON - bez alergenů - 200 ml

velky baner vdesign-10

  • Efektivně a dlouhodobě provoní vaši ochrannou roušku.
  • Hygienicky čistí - eliminuje různé typy současných virů, bakterií a plísní.
  • Nedráždí dýchací cesty.
  • Vůně neobsahuje alergeny.
  • Osvěžuje a udržuje vaši pleť pod ochrannou rouškou zdravou, hebkou a krásně vonnou.
  • Účinné složení: 70% denaturovaný alkohol, aloe vera -extrakt z listů, glycerin, svěží květy bavlníku, bílé květy, lotos, květy lnu
Položka byla vyprodána…
Očekáváme dodání (Do týdne)
Kód: 592
Značka: S.A.C.K.Y
345 Kč 285,12 Kč bez DPH
Kategorie: Dezinfekce
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…
567 cotton 1
Novinka Skladem

Sanitizační vonný přípravek  na roušky WORK IT.....COTTON  by  S.A.C.K.Y. ve spreji s vůní květů bavlníku, bílých květů, lotosu a lnu

Už vás nebaví neustálé převařování a žehlení vaší roušky? Stačí si pořídit hypoalergenní sanitizační přípravek ''COTTON'' s rozprašovačem, který můžete mít neustále při sobě. Jemná vůně květů vám zaručeně zpříjemní povinnost nošení roušky. Působí uklidňujícím dojmem nejen na vaše smysly. Dokonce i vaše pleť pod rouškou zůstane stále zdravá a bez podráždění.

Antivirové a zvláčňující účinky

Hlavní silou sanitizačního přípravku ''COTTON'' je 70 % denaturovaný alkohol, který spolehlivě zahubí až 99,9 % různých typů bakterií, současných virů a hub. To znamená, že po aplikaci sanitizačního přípravku ''COTTON'' na roušku nemusíte mít strach z poletujících nečistot. Navíc vysoký obsah glycerinu a výtažků z aloe vera se zvláčňujícími účinky udrží vaši pleť pod rouškou dokonale hebkou a svěží. V neposlední řadě vás okouzlí příjemná a uklidňující vůně exotických květů bavlníku, lotosu, bílých květů a lnu, která vydrží po mnoho hodin. Sanitizační přípravek ''COTTON'' na roušky může používat opravdu každý. Neobsahuje totiž žádné alergeny.

Jak sanitizační přípravek ''COTTON'' na roušky správně používat?

Jednoduchým stlačením rozprašovače stačí nastříkat sanitizační přípravek ''COTTON'' na bavlněnou nebo jednorázovou roušku 3krát z obou stran. sanitizační přípravek ''COTTON'' nechte působit cca 90 vteřin. Následně je rouška čistá, provoněná a připravená k použití. Navíc sanitizační přípravek ''COTTON'' po sobě nezanechá ani žádnou lepkavou stopu na roušce ani na vaší pleti. Pouze příjemnou vůni a svěžest , která dlouho vydrží.

Upozornění

Neaplikujte sanitizační přípravek ''COTTON'' blízko otevřeného ohně. Výrobek obsahuje alkohol, který by se mohl vznítit. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, je-li to možné a snadné. Pokračujte v oplachování. Výrobek je určen pouze k vnějšímu užití. Nepožívejte. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte na temném a suchém místě při teplotě 5 °C až 25 °C. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: