HOT CHIP Challenge

Nejpálivější chips na světě. HOT CHIP Challenge je extrémně pálivý chips ve stylovém balení tvaru rakvičky. Každý kus je ručně vyráběn a zabalen do speciálního sáčku pro zachování nejvyšší jakosti a pálivosti. Balení obsahuje extrémně pálivý chips, ochrannou rukavici, samolepku a unikátní slevovou kartičku pro sdílení HOT-CHIP challenge s dalšími přáteli. Také se můžeš zapojit do soutěže a hrát o iPhone!

️SHU pálivost 2 200 000
Země původu Česká republika
   
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2073
Značka: HotChip
239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Kategorie: Challange
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

1x Challenge Solo Pack (239 Kč/ks)

 

HOT CHIP Challenge je nejpálivější chips na světě. Je to jedinečný zážitek, který si většina lidí zapamatuje na celý život. HOT CHIP Challenge je vyroben kukuřičné mouky v kombinaci toho nejpálivějšího koření na světě, které potrápí i ty nejsilnější nátury.  Skvěle se hodí jako výzva mezi kamarády, partnery nebo jako originální dárek.

Intenzivní pálení trvá přibližně 10-20 minut, na tento zážitek však již nezapomenete.

Hodnota SHU Carolina Reaper koření je mezi 1,8-2,2 milionu. Carolina Reaper je oficiálně nejpálivější papričkou na světě. HOT-CHIP obsahuje vysoké množství této papričky.

Nejde o běžné balení chipsů k televizi, ale o ruční výrobu každého kusu zvlášť. Ruční výrobou dosahujeme poctivou kvalitu pálivosti a také zajišťujeme, že je každý chips v celku. Chips je zabalen do unikátního potravinového obalu. Tohle vše je zabaleno do stylové krabičky ve tvaru rakvičky.
Dále balení obsahuje ochrannou rukavici, hot-chip samolepku a unikátní slevovou kartičku pro sdílení HOT-CHIP challenge s dalšími přáteli.

Složení

kukuřičná mouka (79 %), slunečnicový olej, Carolina Reaper koření, Trinidad Scorpion Moruga koření, sůl (0,9 %), aktivní uhlí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: