Enzycal 1450 ppm F

Mějte dokonale čisté zuby chráněné před kazy. Zubní pasta Curaprox Enzycal 1450 zajišťuje dvojnásobnou ochranu před tvorbou zubního kazu díky vysokému obsahu fluoridu sodného a laktoperoxidázovému systému, který podporuje přirozenou schopnost slin eliminovat množení bakterií. Zároveň pečuje o celou dutinu ústní a pomáhá pří léčbě aft.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1032
Značka: CURAPROX
117 Kč 96,69 Kč bez DPH
Kategorie: Zubní pasty
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…
preview
Novinka Skladem

Svěží chuť. Vysoký obsah fluoridu sodného: 1.450 ppm. Vhodná pro uživatele od 12 let. Dvojitá ochrana proti kazu díky fluoridu sodnému a laktoperoxidázovému
systému. RDA 60: středně jemná abrazivita. Stejně jako u všech Enzycal zubních past: laktoperoxidázový systém zvyšuje antibakteriální, protiplísňové a antivirové účinky slin a podporuje jejich cirkulaci. Neobsahuje SLS pěnidlo: jemná k ústům, chrání sliznici proti podráždění - a dokonce pomáhá při léčbě aft v ústech.Tuba obsahuje 75 ml.

Rozjasněte svou ústní hygienu – perfektní s manuálními i sonickými zubními kartáčky

Pouze přírodní ingredience – Bez SLS, Triclosan, bělidla a plastové přípravky

Svěží, zářivé, jemné – revoluce pro vaše zdraví ústní dutiny

Striktně bez živočišných produkty

ZUBNÍ SKLOVIVO – MILUJEME TĚ

V Curaproxu pečujeme o zubní sklovinu – místo abychom ji opotřebovávali. Naše enzymy jsou jemné. A Enzycal – na rozdíl od jiných zubních past – neobrušuje sklovinu. S nízkými hodnotami ~ 30 až ~ 60 na stupnici otěru RDA se nemusíte ničeho obávat. S Enzycalem můžete získat vše.

PROČ ŘADA ENZYMES?

Enzymy nalezené v našich slinách bojují s bakteriemi. Enzycaly v Enzycalu poskytují posílení... přeplňují přirozenou sílu našich slin. Pomáhají také nahradit ztracené minerály a vápník ve vaší zubní sklovině… a přinášejí antivirový a protiplísňový účinek.

FLUORID SODNÝ – MIMOŘÁDNĚ DOBRÝ VE SVÉ PRÁCI

Fluorid sodný posiluje vaši zubní sklovinu. A velmi brzy po kartáčování je odolný vůči útokům kyseliny. Remineralizuje oblasti – včetně těch, které byly napadeny – a minimalizuje růst škodlivých bakterií. Dalo by se říci, že je docela dobrý v boji proti rozkladu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: